Pracuj z nami!

Znajdź interesującą Cię ofertę i dołącz do naszego zespołu!

Jak aplikować?

Warszawa:

Rozwiń stanowisko, aby zapoznać się z jego opisem:

Zakres obowiązków:

  • Inicjowanie i wdrażanie nowych produktów oraz opakowań, a także modyfikowanie istniejących
  • Koordynowanie prac projektowych grafików
  • Tworzenie zapytań do Działu Zakupów i analiza ofert
  • Współpraca z grafikami oraz innymi działami w firmie
  • Poszukiwanie i śledzenie trendów na rynku branży beauty
  • Tworzenie treści produktowych

Nasze wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy z produktem
  • Umiejętność prowadzenia projektów od koncepcji do wdrożenia
  • Zdolność tworzenia tekstów marketingowych
  • Umiejętność przygotowywania prezentacji
  • Znajomość obsługi programu Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane: Znajomość trendów w branży beauty

Oferujemy:

  • Pracę w kreatywnym i miłym zespole
  • Długofalową współpracę na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w nowym biurze w dobrze skomunikowanej części dzielnicy Włochy
  • Możliwość „szlifowania” angielskiego
  • Zdalne piątki
  • Spotkania integracyjne i gra w tenisa
  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

lub wyślij wiadomość na rekrutacja@inter-vion.com

Tomaszów Mazowiecki:

Aktualnie brak ofert pracy.

Życzymy powodzenia!

Zespół Inter-Vion

Jak się u nas pracuje?

Stawiamy na innowacyjne rozwiązania

Doceniamy naszych pracowników

Dbamy o dobrą atmosferę w biurze

Co oferujemy?

Elastyczne godziny pracy

Praca zdalna w piątki

Umowa o pracę

Spotkania i wyjazdy integracyjne

Dofinansowanie nauki języków

Prywatna opieka medyczna

Dofinansowanie zajęć sportowych

Dofinansowanie szkoleń i kursów

Ubezpieczenie na życie

Zniżki na firmowe produkty

Parking dla pracowników

Brak dress code’u